BLOG & HABERLER

Ödüle Doymayan Yeşil Fabrikada SolarWall İmzası

Sürdürülebilirlik ve sıfır karbon hedefinde olan tüm sanayicilerimizin yeni vizyonları yeşil bina sertifikası (LEED Gold) sahibi olmak. Yeşil anlaşma (Green Deal) ile birlikte yeni dünya düzenine entegrasyonda, karbon ekonomisine geçişte SolarWall yeşil bina sertifikalarında önemli bir puan, prestij ve enerji verimliliği avantajı sağlıyor. Sektöründe ilk Türkiye'de 14. LEED Gold sahibi, ödüle doymayan fabrika HKTM' de SolarWall teknolojisini kullanarak yeşil bina sertifikasında 16 puanlık katkı, yıllık 150 tonda karbon emisyon azalımı gerçekleştirmiştir.

Güneş ve doğa dostu ödüllü teknoloji SolarWall ödül kazandırmaya, fosil yakıtı azaltarak ülke ekonomisine değer üretmeye devam ediyor.

#SolarWall​​​​​​​, #enerjiverimliliği​​​​​​​ ve #sürdürülebilirlik​​​​​​​ konusunda #ticari​​​​​​​ ve #endüstriyel​​​​​​​ kurumlar için profesyonel çözümler üretmek adına geliştirilmiş bir #güneşenerjisi​​​​​​​ teknolojisidir. SolarWall, binalardaki iç hava kalitesini arttırarak #ısıtma​​​​​​​, %100 #tazehavalandırma​​​​​​​, #pasifsoğutma​​​​​​​ ve #iklimlendirme​​​​​​​ yapabilen, ayrıca üretimde herhangi bir ısıtma yada #kurutmaprosesi​​​​​​​ varsa buna entegre olarak çalışabilen patentli ve ödüllü bir teknolojidir.