BLOG & HABERLER

GÜNEŞ ENERJİSİNİ ÜRETİMLE BULUŞTURAN TEKNOLOJİ!

Üretimde Güneş enerjisi SolarWall teknolojisi ile sanayimize giriyor. Güneş termal sektörünün lideri olarak, kurutmaya yönelik ısıl işlemlerde karbon sıfır güneşten hava ısıtma teknolojimiz ile temiz enerjiyi sanayimizdeki çeşitli sektörlerle buluşturarak imza projelerimizi hayata geçirdik.

DEVAMINI OKU

YEŞİL GELECEĞİN YOLU SOLARWALL’DAN GEÇİYOR!

SolarWall teknolojisinin kullanılmaya başlandığı andan itibaren, diğer yenilenebilir enerji sistemlerinin aksine, çoklu fayda sağlayarak yeşil gelecek hedefinde en doğru çözüm oluyor.

DEVAMINI OKU

MUTLU BAYRAMLAR

Ramazan Bayramı’nın tüm İslam dünyasına huzur, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ediyoruz. Güneş’in bitmeyen enerjisiyle yeryüzünü aydınlatıp içimizi ısıttığı gibi bu bayramında hepimizin aydınlığa ve barışa ulaşmasında vesile olmasını diliyoruz.
Ramazan bayramımız kutlu olsun.

DEVAMINI OKU

ECZACIBAŞI DA SOLARWALL TEKNOLOJİSİNİ TERCİH ETTİ!

Türk Sanayisinin alanında ihracat şampiyonu Vitra Karo, SolarWall teknolojisine geçiyor ve granül kurutmada güneş enerjisi ile yeşil dönüşüm hamlesi başlatıyor.

DEVAMINI OKU

SINIRSIZ, EKONOMİK VE TEMİZ ENERJİYE GEÇİŞ BU KADAR KOLAY!

Güneş enerjisi ile sınırsız ve bedava ısınmak için,
Güneş enerjisi ile üretim maliyetlerini düşürmek için,
Taze hava ile temiz bir nefes almak için,
Karbonsuz geleceğe bir adım atmak için,
Sınırda karbon vergisini aşmak için,
Çevremizi korumak ve doğamızı yaşatmak için,
Enerji masraflarını azaltmak ve rekabetçi olabilmek için,
Geleceğe yaşanabilir bir Dünya bırakmak için,
SolarWall’u Seçin!
Doğru Seçimi Yapmak Bir Tık Kadar Kolay!

DEVAMINI OKU

ÇANAKKALE GEÇİLEMEDİ, GEÇİLMEZ!

18 Mart, tarih sayfalarında altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi'nin 109. yılında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki kahraman ordumuz ve onun fedakâr silah arkadaşlarıyla birlikte, bu toprakları bizlere miras bırakan tüm şehitlerimizi derin bir saygı, sonsuz minnet ve rahmetle anıyoruz.

DEVAMINI OKU

B/S/H/ PROJEMİZ HIZLA DEVAM EDİYOR!

Yenilenebilir enerji ve sürdürülebilirlik odaklı projelere imza atan B/S/H/ (Bosch)’da başlattığımız SolarWall projemize hızla devam ediyoruz.

DEVAMINI OKU

DÜNYADA HER ŞEY KADININ ESERİDİR!

“Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

DEVAMINI OKU

SIKÇA SORULAN SORULARA KISA CEVAPLAR

SolarWall teknolojisinin ülkemizde giderek daha fazla ilgi görmesi ve tercih edilen bir teknoloji haline gelmesiyle birlikte, bu konuda merak edilenleri ve sıklıkla yanıtladığımız soruları sizler için bir araya getirdik. Türkiye'de yeşil bir geleceğe doğru ilerlerken karşılaştığımız bu soruları ve yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz.

DEVAMINI OKU

MALT KURUTMA PROJEMİZ DE TAMAMLANIYOR!

SolarWall, güneş termal sektöründe lider teknoloji olarak, küresel dünyanın karbon ekonomisine geçişinde önemli bir rol oynayan fosil yakıtlardan vazgeçme, karbon emisyonlarını nötrleme ve çevre dostu tasarrufların anahtarı olma konusundaki önemini sürdürüyor.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL PROJELERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

Yenilenebilir enerji dünyasının öncü teknolojisi SolarWall, yeni yılın ilk çeyreğinde projelerine ardı ardına yenilerini ekliyor. Türkiye’nin 2050 karbon net sıfır ve sürdürülebilirlik hedeflerine odaklanan lider kuruluşları solar termal sektörünün lider teknolojisini tercih ediyor.

DEVAMINI OKU

GÜNEŞ ENERJİSİNİ MİMARİ ESTETİKLE BÜTÜNLEŞTİREN TEKNOLOJİ!

Mimari estetikle harmoni sağlayabilen tek yenilenebilir enerji teknolojisi olma özelliği ile dikkat çeken SolarWall, uygulandığı binaların görünüşünü zenginleştiriyor.

DEVAMINI OKU

B/S/H ÇİFTE KAZANCA SOLARWALL İLE BAŞLIYOR!

İklimin ve yeryüzü kaynaklarımızın korunmasını ana ilke edinen B/S/H, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği hedeflerini gerçekleştirmek için SolarWall teknolojisini seçti!

DEVAMINI OKU

TAZE ORGANİK YUMURTALARA GÜNEŞ’TEN TAZE HAVA!

Ülkemizdeki yüksek besin değeri içeren organik tavuk ve organik yumurta ihtiyacına cevap veren Kor Agro’da başlattığımız projemiz tamamlandı.

DEVAMINI OKU

EREKS BLUE MATTERS SOLARWALL PROJEMİZE BAŞLIYORUZ!

Ereks Blue Matters, yeşil geleceğe SolarWall teknolojisi ile #sürdürülebilir üretim yaparak geçiyor! Teknolojimizi benimseyen ve tercih eden Ereks’te #güneşduvarı teknolojimiz hayata geçiyor.

DEVAMINI OKU

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE İLK KABEV PROJEMİZ TAMAMLANDI!

Enerji verimliliği ve çevre dostu teknolojilerin önemi gün geçtikçe artarken, Türkiye'nin bu alandaki lider teknolojisi SolarWall, önemli bir projesini daha tamamladı.

DEVAMINI OKU

YENİ YILDA SOLARWALL’UN İLK PROJESİ ENERJİSA’DA BAŞLIYOR!

Sürdürülebilirlik ve karbon net sıfır hedefinde yenilenebilir enerji sektörüne Güneş’ten hava ısıtma ile önemli bir vizyon, açılım ve değer katan SolarWall, yeni yılın ilk günlerinde enerjide Türkiye’nin en önemli kuruluşlarından biri olan EnerjiSA’da, Bandırma Enerji Üssünde yönetim binası sıfır enerjili bina kapsamında “Besenve” enerji verimliliği şirketi tarafından yürütülen projede SolarWall teknolojisi tercih edildi.

DEVAMINI OKU

KARBON NÖTR OLMA YOLUNDA EREKS GARMENT SOLARWALL’U SEÇTİ!

Tekstil sektörünün önde gelen üreticilerinden Ereks Blue Matters, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik uygulamalarına verdiği önemi bir adım daha ileri taşıyarak SolarWall teknolojisini seçti! Tekstil sektöründeki deneyimiyle bilinen, sayısız markaya denim ve non-denim ürünleri sunan Ereks Blue Matters, kurutma proseslerine yenilenebilir enerjiyi SolarWall teknolojisi ile entegre ediyor.

DEVAMINI OKU

GENİŞ HACİMLİ YAPILARI ISITMADA MODERN ÇÖZÜM, SOLARWALL!

Çevre dostu teknolojilere geçiş ve enerji maliyetlerinin düşürülmesi günümüz endüstri dünyasının en öncelikli konuları. Büyük hacimli binalar, özellikle fabrikalar yüksek enerji maliyetlerine çözüm ararken, geleneksel ve verimsiz ısıtma sistemlerinin etkinliğini sorguluyorlar. Yüksek tavanlı geniş hacimli binalarda tek çözüm olarak sunulan, ışınım ile ısıtma yapan, bölgesel ısıtma yaparak enerji kaybına sebep olan sistemler günümüzde geçerliliğini yitiriyor.

DEVAMINI OKU

CUMHURİYET 100 YAŞINDA

“Benim nâçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” Bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılını coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyetimize olan bağlılığımızı ve geleceğimize olan inancımızı; çok çalışarak, değer üreterek, ülkemize ve dünyaya göstermeye devam edeceğimiz nice 100 yıllar geçmesini diliyoruz.

DEVAMINI OKU

PHILIP MORRIS TÜTÜN KURUTMA PROJEMİZ BAŞLADI!

Global bir kararla tüm tesislerinde doğalgaz azalımı ve karbon net sıfır hedefinde SolarWall teknolojisini uygulama kararı alan Philip Morris’te ilk etap 1. Projemiz olan İzmir Torbalı tütün kurutma projemiz başlamıştır.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL, GÜNEŞ GÜÇ BIRLİĞİ İLE PVT PROJELERİNE İZMIR’DE BAŞLIYOR!

Yeni nesil hibrit teknoloji SolarWall PVT, PV modüllerin en büyük problemi olan aşırı ısınmadan kaynaklı verim ve ömür kaybına son verir. Isı enerjisini absorbe ederek yüksek verimlilik ile HVAC sistemine yönlendirir. PV panellerin ömrünü 10 yıl uzatır. Toplam elektrik üretiminde %10-15 artış sağlar. Güneşle ısıtma sorununuzu çözer, soğutma yükünüzü hafifletir. Bütünleşik hibrit çözümü ile binalarınızı yeşil çağa atlatarak sürdürülebilirliğe öncülük eder.

DEVAMINI OKU

BOSCH (BSH), ECZACIBAŞI, TUBORG İLE ÖDÜLLÜ TOFAŞ PROJEMİZDEYİZ!

Enerji ve İklim krizi yaşadığımız günümüzde son gelen %20’lik doğalgaz zammı sanayimizi özellikle proseslerdeki yüksek enerji giderlerine çözüm arayışına ve enerji verimliliğine zorunlu yönlendirmektedir. SolarWall hem güneş enerjisi ile ısı kaynağı hem de ısı geri kazanım ve enerji muhafaza teknolojisi olması sebebiyle doğalgaz azalımına öncülük ediyor.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL & GENSED GÜNEŞ GÜÇ BİRLİĞİ BAŞLADI!

Güneş termal sektörünün lider yeşil dönüşüm teknolojisi SolarWall üyesi olduğu GENSED (Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği) yönetim kurulu başkanı Sn. Tolga Murat Özdemir ve genel sekreter Sn. Hakan Erkan “Güneşte Güç Birliği” ve “Güneş Teknolojilerinin Bütünleştirilmesi” başlıkları altında SolarWall’u ve kurucu yönetim kurulu başkanımız Sn. Birol Mançuhan’ı ziyarette bulundular.

DEVAMINI OKU

DÜNYA MARKALARI SOLARWALL’U SEÇİYOR, YA SİZ?

Sürdürülebilirlik ve 2050 karbon net sıfır yarışında Dünya markaları farklı olmak, ilklere imza atmak, yeşil dönüşümün klasik teknolojilerinin yanında yeni nesil inovatif yenilenebilir enerji teknolojilerinin seçiminde hem tasarruf hem çevre ve doğaya katkı hem de PR, farkındalık ve ödüller kazanarak karbon salımını azaltmak için Güneş termal sektörünün rakipsiz lideri SolarWall’u tercih ediyor.

DEVAMINI OKU

GÜNEŞLE DUVARI BİRLEŞTİRİYORUZ: ENERJİ ÜRETEN DUVARLAR!

Güneş thermal sektörünün rakipsiz lideri SolarWal ve sandviç panel sektörünün lider şirketi Teknopanel, ortak yürüttüğü özgün ürge çıktısı olan “Enerji Üreten Duvarlar” bütünleşik inovasyon projesinde, SolarWall ısı panelleri ile fabrika ve geniş hacimli binaların duvarlarını oluşturan sandviç panellerin lider üreticisi Teknopanel duvarlarını birleştirdi.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL TÜRKIYE DÜNYA SOLAR TERMAL MARKETTE TAI (TUSAŞ), FORD OTOSAN PROJELERI İLE ÖNE ÇIKIYOR!

Güneş termal sektörünün lider teknolojisi SolarWall Türkiye’nin uygulamalarını tamamladığı Avrupa’nın 2. büyük SolarWall (Transpired Solar Collector) projesi olan TAI (Tusaş) ve Ford Otosan’da gerek ortam ısıtmasında gerekse proses kurutmasında gerçekleştirdiği özel verimli projelerle global otoritelerin dikkatini çekerek solarthermalworld.org’da yenilenebilir enerjinin oyun değiştirici teknolojisi olarak yer almış ve 5 Eylül 2023’de yayına girmiştir.

DEVAMINI OKU

MARKS&SPENCER YEŞİL ANLAŞMAYA UYUMDA SOLARWALL’U SEÇTİ!

Çevresel sürdürülebilirlik ve karbon ayak izini azaltma konularında verdiği önemi bir kez daha gösteren Marks & Spencer, yenilenebilir enerji teknolojilerine yatırım yaparak SolarWall teknolojisini uygulamaya koydu.

DEVAMINI OKU

DÜNYA MARKASI PHILIP MORRIS’DE SOLARWALL’U SEÇTİ!

SolarWall, dünya markalarını güneşle ısıtmaya devam ediyor. Sürdürülebilirlik ve 2050 karbon net sıfır hedefinde global şirketler, farklı olmak ve ilklere imza atmak adına, yeşil dönüşümün klasik teknolojilerine inovatif fark atan ve doğalgaz azaltan tek güneş teknolojisi olan güneş termal sektörünün rakipsiz lideri SolarWall’u tercih ediyor.

DEVAMINI OKU

İSTİKLAL GÜNEŞİMİZİN DOĞDUĞU GÜN KUTLU OLSUN!

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasındaki Türk ordusunun 26 Temmuz 1922'de başlayan ve 30 Ağustos’ta büyük bir zaferle taçlandırdığı Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi tarihe altın harflerle yazılan en büyük kahramanlık destanlarından biri oldu. Türk Milletinin istiklal ve istikbal güneşinin doğduğu gün olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten duygularla kutlarız. Bu zaferi bize armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz..

DEVAMINI OKU

GEÇMİŞ OLSUN ÇANAKKALE!

Çanakkale’de devam etmekte olan orman yangınlarıyla birlikte içimiz de yanıyor. Orman yangınlarının son yıllarda artmasının sebeplerinden biri olan iklim krizi ve sıcaklık artışları ile birlikte yangınlar daha da şiddetleniyor. Doğamızın göz göre göre yok oluşuna tanık oluyoruz. İklim krizine çözüm getiren teknolojilerin başında yer alan SolarWall’da, yenilenebilir enerjiye olan inancımızla hareket eden bir enerji ve teknoloji şirketi olarak bu sorunlara karşı savaşmaya ve çözüm olmaya kararlıyız. Yaşanabilir ve sürdürülebilir bir Dünya’yı birlikte inşa edeceğiz.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL KABEV PROJELERİNDE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İLE UYGULAMALARA BAŞLIYOR!

Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) projesi Dünya Bankası tarafından fonlanarak T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü (YİGM) tarafından T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı desteğiyle uygulanmakta olup 500 – 700 kamu binasını enerji verimli bir şekilde yenilemeyi hedefleyen proje ile enerji tasarrufu, taze hava ile konfor artışı ve sera gazı azalımı sağlayarak iklim değişikliği ile mücadele edilmesi hedeflenmektedir.

DEVAMINI OKU

GENİŞ HACİMLİ YAPILARI ISITMADA MODERN ÇÖZÜM, SOLARWALL!

Çevre dostu teknolojilere geçiş ve enerji maliyetlerinin düşürülmesi günümüz endüstri dünyasının en öncelikli konuları. Büyük hacimli binalar, özellikle fabrikalar yüksek enerji maliyetlerine çözüm ararken, geleneksel ve verimsiz ısıtma sistemlerinin etkinliğini sorguluyorlar. Yüksek tavanlı geniş hacimli binalarda tek çözüm olarak sunulan, ışınım ile ısıtma yapan, bölgesel ısıtma yaparak enerji kaybına sebep olan sistemler günümüzde geçerliliğini yitiriyor.

DEVAMINI OKU

YENİ TREND SOLARWALL’U NASA, ABD ORDUSU, TAI (TUSAŞ), BOMBARDIER’DA SEÇTİ!

İklim krizi, 2050 sıfır karbon hedefi ve sürdürülebilir, çevre dostu, insan sağlığına duyarlı döngüsel ekonomiye uygun yeni nesil teknolojilerin yeşil geleceğin anahtarı olduğunu artık tüm dünya şirketleri ve ülkelerini politikalarını karbon azalımı sağlayan teknolojiler üzerine kurgulamakta ve planlamaktadır.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL ÜRETİYOR, DOĞALGAZ VE KARBON AZALIYOR!

Enerji krizinde zor bir kışa hazırlanan sanayimiz, yeni dünya ticari düzenine geçişte yeşil dönüşüm ve emisyon azalımı kuralları ile değişim süreci ve entegrasyon yaşamaktadır. Yeşil Anlaşma (Green Deal) sanayi ve üretimde mutlaka karbon azalımı ve yenilenebilir enerji kullanma zorunluluğu getirmektedir.

DEVAMINI OKU

Bir Kere Kuruluyor 50 Yıl Kazandırıyor!

İklim ve enerji krizi ile birlikte Dünyada yükselen trend Güneş ile hava ısıtma taze havalandırma ve pasif soğutmanın lider teknolojisi SolarWall, Türkiye’de Ford Otosan, TAI, Tofaş, HKTM ve Pimsa gibi dev sanayi tesislerimizdeki kanıtlanmış uygulamaları ile çoklu kazançlarına devam etmektedir.

DEVAMINI OKU

Yeşil Dönüşümün Öncüsü SolarWall Nasıl Çalışır?

Güneşten hava ısıtma, taze havalandırma ve pasif soğutma yapan, yeşil dönüşümün yeni nesil trend teknolojisi SolarWall (Güneş Duvarı) Nedir?
SolarWall özel alaşımlı çelikten imal edilen, üzerinde prizmatik nanoteknoloji olan 3 kat boya ile kaplı ve sıcak taze hava akışı için özel tasarlanmış mikro delikleri bulunan (1m2’de 2500 adet) bir güneş enerjisi teknolojisidir.

DEVAMINI OKU

SANAYİNİN ŞAMPİYONLARI YEŞİL DÖNÜŞÜM’DE SOLARWALL’U SEÇİYOR!

Türkiye’de üst üste 8 yıl ihracat şampiyonu olan Ford Otosan, bu yılda da şampiyon oldu. 1986 yılında Kanada Ford Motor Company ile başlayan ve karbon salımını azaltma endeksli iş birliğimize; 2017 Ford Otosan Sancaktepe, 2018 Gölcük Boyahane ve 2022 yılında Eskişehir, Yeniköy ve Gölcük tesislerindeki projelerimizle devam etmiştik.

DEVAMINI OKU

GÜNEŞ ENERJİSİNİ MİMARİ ESTETİKLE BÜTÜNLEŞTİREN TEKNOLOJİ!

SolarWall teknolojisi binalarda enerji sorunlarını çözdüğü gibi binanın estetik görüntüsü ile de bütünleşerek altın oranlı artı değer katıyor. Yapının mimari tasarımını zenginleştirerek şık görünümü ile dikkat çekiyor. Cephelerde dekoratif kaplamasıyla farkındalık ve ayrıcalık oluşturuyor. Yeşil dönüşüme mimari bir bakış açısı getiriyor.
SolarWall her türden yapıya uygulanabilirliği ile Dünya çapında kullanılan estetik bir yenilenebilir enerji teknolojisidir.

DEVAMINI OKU

İzopar Projemizi Enerji ile Mimariyi Buluşturarak Tamamladık!

Güneşten hava ısıtma ve taze havalandırmada temiz enerji üretimi sağlayan yeni nesil teknoloji SolarWall İzmit Kartepede yeni yapılan İzopar fabrikasındaki uygulaması ile her cepheye uygun olan mimari tasarım estetiği, dekoratif bir katma değerle bütünleştirerek sanayimize verimlilik, karbon salımını azaltarak çevre ve doğaya fayda ve değer üretmeye başlamıştır.

DEVAMINI OKU

Çevremizi Koruyalım Fosil Yakıtı Azaltalım!

Bu hafta Çevre Koruma Haftası. İnsanoğlu yaşlı Dünyamızda doğayı ve çevreyi kirleterek iklim krizine sebep olmakta gelecek nesillere yaşanabilir bir Dünya bırakma konusunda zorlanacağımızı göstermektedir. Çevre koruma kavramını sadece yılda birkaç gün değil tüm yaşamımızın ana ilkesi haline getirmeliyiz. Çevre felaketlerinin ana sebebi olan karbon salımını ivedilikle küçülterek çevremize ve gezegenimize özen göstermeliyiz.

DEVAMINI OKU

Taze Hava İle Isıtmada Her Yerde!

Yeşil dönüşümün öncü teknolojisi SolarWall, başta sanayi ve endüstriyel tesisleri etkileyen küresel enerji krizi ve çok yüksek fiyat artışlarından korunmaları için çevre ve doğa dostu güneş teknolojisiyle taze hava ile ısıtma ve havalandırmada %50 tasarruf sağlayarak verimlilikte karbon emisyon azalımı ile yeşil geleceğe sanayimizi taşımaktadır.

DEVAMINI OKU

YENİ NESİL TEKNOLOJİ, YENİ NESİLLERİ SAĞLIKLI YETİŞTİRİYOR!

Kapalı mekanlardaki en önemli unsurlardan birisi olan ortam hava kalitesini en üst seviyeye çıkararak sağlıklı bir şekilde nefes alınabilecek hale getiren SolarWall teknolojisi, Dünya’da ve şimdi Türkiye’de okullarda yaygınlaşarak iç ortam hava kirliliğini yok etmede en önemli teknoloji olma görevini üstleniyor. Kalabalık sınıflarda aynı havanın kullanılması, özellikle kış aylarında havalandırılması gereken sınıfların havalandırılmaması, çocuklarda baş ağrısı, gözlerde kaşıntı, dikkat dağılması ve konsantre olamama gibi sonuçlar doğurduğundan ve eğitim faaliyetlerini olumsuz etkileyeceğinden dolayı ortamın taze hava ile desteklenmesi gereklidir.

DEVAMINI OKU

Tavuk Çiftliklerinde Fosil Yakıtı Kısıtlıyoruz Güneşle Sağlıklı Gıdalarda İhracata Geçiyoruz!

Temel gıda ürünlerimizden yumurta üretimi tarım alanlarımızda çevre ve doğamızın tam da ortasında kurulu ve maalesef kömür başta olmak üzere fosil yakıtla kümes ve çiftlik ısıtmaları yapılmaktadır. Oldukça sıkışık alanlarda taze hava kullanılmadan yapılan bu ısıtma hem çevre hem doğa felaketlerine sebep olmakta hem de sağlıksız hormonlu büyütülen tavuklarımızın ürünleri insan sağlığını tehdit etmekte çiftliklerin yakın çevresi ve atmosferde karbon salımı ile doğaya zarar vermektedir.

DEVAMINI OKU

DÜNYA’NIN ENERJİSİ İZMİR’DE BULUŞUYOR!

9-11 Mayıs 2023’de Fuar İzmir’de sektör profesyonellerine kapılarını açan Wenergy Temiz Enerji Fuarında İzenerji & SolarWall ortak standımıza herkesi davet ediyoruz.

DEVAMINI OKU

YEŞİL GELECEĞİN YOLU SOLARWALL’DAN GEÇİYOR!

SolarWall teknolojisinin kullanılmaya başlandığı andan itibaren, diğer yenilenebilir enerji sistemlerinin aksine, çoklu fayda sağlayarak yeşil gelecek hedefinde en doğru çözüm oluyor.

DEVAMINI OKU

ENERJİ SORUNUNA ÇÖZÜM BASİT, KAZANÇ BÜYÜK!

Güneş termal sektörünün lider teknolojisi SolarWall, global çapta ve ülkemizde enerji krizini çözüyor. Daha temiz, daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir olmak adına Avrupa Birliği iklim hedeflerinde uyum sürecinde teknoloji üstünlüğü sağlıyor, sınırda karbon vergisi engelinden kurtarıyor.

DEVAMINI OKU

Solarwall ile İzenerji işbirliği başlıyor.

Binalardaki iç hava kalitesini arttırarak ortam ısıtan, %100 taze havalandırma ve pasif soğuma işlemi yapabilen, patentli ve ödüllü bir güneş enerjisi teknolojisi oaln Solarwall ile İzenerji işbirliği başlıyor.

DEVAMINI OKU

YEŞİL DÖNÜŞÜMÜN DENGESİ, SOLARWALL TEKNOLOJİSİ!

Sera gazı envanter sonuçlarına göre toplam sera gazı emisyonunun bir önceki yıla göre %7,7 arttığı açıklandı. Karbon eşdeğeri 564,4 milyon ton olan bu değerler her yıl artmaya devam ediyor.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL İLE ÇAĞI YAKALADILAR, ÖDÜLLERLE FARK ATTILAR!

Yenilenebilir enerji teknolojilerinde fark oluşturan SolarWall, kazandırdığı ödüllerle de sistemimizi tercih eden firmalara özellik, ayrıcalık ve farklılık oluşturuyor. Siz de yakın gelecekte ihracatta karbon vergisi engeline takılmamak için şimdiden seçiminizi güneş teknolojilerinden yana SolarWall’u seçerek kullanın. LEED, BREEAM, Yeşil Sertifika, Sanayide Enerji Verimliliği, Avrupa Çevre Ödülleri gibi sayısız ödülü kazanın.

DEVAMINI OKU

ÇANAKKALE GEÇİLEMEDİ, GEÇİLMEZ!

18 Mart Çanakkale Zaferinin 108. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere mukaddes vatan toprağını canlarını vererek savunan tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

DEVAMINI OKU

PVT NEDİR?

DEVAMINI OKU

YENİ NESİL TEKNOLOJİ, YENİ NESİLLERİ SAĞLIKLI YETİŞTİRİYOR!

Kapalı mekanlardaki en önemli unsurlardan birisi olan ortam hava kalitesini en üst seviyeye çıkararak sağlıklı bir şekilde nefes alınabilecek hale getiren SolarWall teknolojisi, Dünya’da ve şimdi Türkiye’de okullarda yaygınlaşarak iç ortam hava kirliliğini yok etmede en önemli teknoloji olma görevini üstleniyor. Kalabalık sınıflarda aynı havanın kullanılması, özellikle kış aylarında havalandırılması gereken sınıfların havalandırılmaması, çocuklarda baş ağrısı, gözlerde kaşıntı, dikkat dağılması ve konsantre olamama gibi sonuçlar doğurduğundan ve eğitim faaliyetlerini olumsuz etkileyeceğinden dolayı ortamın taze hava ile desteklenmesi gereklidir.

DEVAMINI OKU

Enerji Bağımsızlığı İçin Güneş’ten Isı Üretiyoruz!

Yaşadığımız deprem felaketinde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Şimdi birlik beraberlik yaralarımızı sarma, geleceğe umutlarımızı taşımak ve bir milli seferberlik ruhu ile çalışmak, üretmek, değer katmak, acılarımızı yüreğimizde hissederek tek yürek olmalıyız.

DEVAMINI OKU

Yarınlarımız İçin Çalışmaya ve Üretmeye Devam Edeceğiz!

Yaşadığımız deprem felaketinde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Şimdi birlik beraberlik yaralarımızı sarma, geleceğe umutlarımızı taşımak ve bir milli seferberlik ruhu ile çalışmak, üretmek, değer katmak, acılarımızı yüreğimizde hissederek tek yürek olmalıyız.

DEVAMINI OKU

MİLLİ YASIMIZ BİTSE DE MİLLİ SEFERBERLİĞİMİZ BAŞLIYOR!

Hepimizi yasa boğan deprem felaketinde bir haftayı geride bıraktık. Büyük felaket ve acıların birlik ve beraberlikle aşılacağına olan inancımızla yurtiçi ve yurtdışı networkümüzle yardım kampanyalarına tüm gücümüzle destek olduk.

DEVAMINI OKU

Solarwall Turkey started operations in East And North Europe.

Solarwall Turkey started operations in East And North Europe. Solarwall Turkey has acquired the manufacturing and selling licanses by the technological transfer which is supported from T.C Ministry Of Industry And Technology since 2020. After 2020 SolarWall Turkey initialized domestic profuction and then implemented many projects with the well known industrial facilities in Turkey.

DEVAMINI OKU

OKULLARIMIZ ARTIK TAZE HAVA İLE GÜNEŞLE ISINACAK!

T.C. Milli Eğitim Bakanlığımızın başlatmış olduğu “Çevre Dostu 1000 Okul“ projeleri kapsamında Bursa, Ziya Gökalp İlkokulunda ilk projemiz başladı. Artık okullarımızda geleceğimiz olan çocuklarımızı sağlıklı nesiller olarak yetiştirmek adına taze hava ve temiz güneş enerjisi ile ısıtan SolarWall teknolojisi kullanılıyor.

DEVAMINI OKU

PİMSA’DA 10 YIL BİTTİ, 40 YIL DAHA KAZANDIRACAĞIZ!

Türkiye’de SolarWall teknolojisinin ilk kez uygulandığı Pimsa Otomotiv’de 10 yılı geride bıraktık. Otomotiv sektöründen bir firmanın ilk kez LEED Gold sertifikasına layık görüldüğü bu örnekte, önemli bir kazanım sağlamanın ve ülkemizde yenilenebilir enerji sektörüne yeni bir teknoloji kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

DEVAMINI OKU

İTALYAN COFLE OTOMOTİV’DE SOLARWALL DEDİ!

Dünya’da otomotiv sektörünün önemli tedarikçilerinden olan Cofle Otomotiv, sürdürülebilirlik ve yeşil gelecek hedefleri için SolarWall teknolojisini uygulama kararı aldı. Böylece enerjisini kendi üreten bina olma yolunda önemli bir imza atılmış oldu. Teknolojimizi tercih ettikleri ve yaşanabilir bir Dünya için attıkları bu adımdan dolayı Cofle Otomotiv ailesine teşekkür ederiz.

DEVAMINI OKU

ENERJİNİN GELECEĞİ VERİMLİLİK VE SIFIR KARBONDA

Yaşanabilir bir Dünya için 2030 yılına kadar %55 ve 2050 yılında sıfır karbon hedefine ulaşmak, kısıtlı enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanımına bağlıdır. Bu bağlamda geleceğimizi garanti altına almak için ihtiyacımız olan enerjiyi yenilenebilir enerji teknolojilerinden sağlamak en büyük önceliğimiz olmalıdır.

DEVAMINI OKU

2023’E ÖDÜLLERLE GİRİYORUZ, KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ!

SolarWall teknolojisinin kazandırdığı ödüllere yenileri eklendi. Avrupa Birliği iklim hedefleri kapsamında, sınırda karbon vergisini aşıp aynı zamanda artan enerji maliyetlerini düşürmek için çare arayan sanayimiz ve kamu kurumlarımız, çözümü SolarWall ile ısınmakta buluyor.

DEVAMINI OKU

YENİ YILDA ENERJİNİZ GÜNEŞ’TEN OLSUN!

Yeni doğan bir Güneş gibi selamlayalım yeni yılı, yaşanabilir bir Dünya için üretelim. Hep beraber huzuru, sağlığı, mutluluğu, başarıyı ve her şeyden önce umudu bizlere getirmesi adına yeni yılınızı kutlar, mutlu yıllar dileriz.

DEVAMINI OKU

ENERJİMİZİ GÜNEŞTEN ALIYORUZ, DÜNYAYI KORUYORUZ!

Yenilenebilir enerji sektöründe yenilikçi ve benzersiz teknolojimizle global lider olduk. Türkiye’de yerli üretime geçerek, dünyadaki sayılı üretim merkezlerinden birisini hayata geçirdik. Dünya çapında gerçekleşmiş binlerce örneğimizle her yıl binlerce ton sera gazının atmosferimizi zehirlemesini engelledik. Fosil yakıtlara dur dedik, sürdürülebilirlik ve yeşil gelecek vizyonunda en büyük çözüm olduk.

DEVAMINI OKU

İKLİM KRİZİNE ÇÖZÜM ANAHTARI SOLARWALL!

Dünyamızdaki iklim krizinin mevcut durumunu, alınan önlemleri ve kat edilen ilerlemeyi özetleyen Birleşmiş Milletler Çevre Programının bu yıl açıklanan emisyon açığı raporu iklim krizini önlemeye yönelik kademeli girişimlerin ve uluslararası taahhütlerin yetersiz kaldığını ortaya koyuyor. Hedeflenen değerlere ulaşabilmek için artık zamanın kalmadığını ve kökten bir çözüm çerçevesinde kalıcı çözümler gerektiğini vurguluyor.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL TÜRKİYE 2022 PROJELERİMİZ; GURURLUYUZ!

Güneşle hava ısıtmanın lider teknolojisi SolarWall, üzerinde çalıştığı gıda ve meyve kurutma projesini İzmir Çiğli’de vizyoner ve proaktif yeni nesil gençlerin oluşturduğu DBB Gıda Teknolojileri şirketini iştirakine katarak değişen yeni dünya düzeninde sıfır emisyon hedefine uygun Green Deal kuralları çerçevesinde hijyenik meyve kurutma tesisini tamamlamıştır.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL PİLOT MEYVE KURUTMA TESİSİ TAMAMLANDI!

Güneşle hava ısıtmanın lider teknolojisi SolarWall, üzerinde çalıştığı gıda ve meyve kurutma projesini İzmir Çiğli’de vizyoner ve proaktif yeni nesil gençlerin oluşturduğu DBB Gıda Teknolojileri şirketini iştirakine katarak değişen yeni dünya düzeninde sıfır emisyon hedefine uygun Green Deal kuralları çerçevesinde hijyenik meyve kurutma tesisini tamamlamıştır.

DEVAMINI OKU

TÜRKİYE’NİN ENERJİ AÇLIĞINA YENİLENEBİLİR ÇÖZÜM!

Türkiye’nin enerji açlığı arttıkça enerji ithalatı rekoru kırmaya devam ediyor. Enerji kaynaklarının kıtlığı bir yana artık enerji iletiminin ve Dünya enerji ticaretinin zorlaştığı dönemleri yaşıyoruz. Bu perspektifte en doğru çözüm yine yenilenebilir kaynaklar ve yine enerjiyi tüketildiği yerde üretmek vizyonu anlam ve değer kazanıyor.

DEVAMINI OKU

SINIRDA KARBON VERGİSİ YOLDA!

Yeşil dönüşüm, iklim krizinin dünyamızdaki yoğun olumsuz etkilerinin tek çözümü olarak görülüyor. Bu sebeple AB başta olmak üzere tüm gelişmiş ülkeler yeni dünya düzenine geçerek tedarik ettikleri ürünlerin çevre ve doğa dostu teknolojilerle yapılan üretim merkezlerinden almayı ve üretimde karbon net sıfır hedefindeki şirketlerle çalışmayı artık zorunluluk haline getirmektedir.

DEVAMINI OKU

Friterm Devreye Alındı, Kışa Kazançla Başladı!

Güneş termal sektörünün lider teknolojisi SolarWall; endüstriyel soğutmada sanayimizin en önemli kuruluşlarından olan Friterm’de Kocaeli Makina İhtisas OSB’deki fabrikasında bu kış devreye alınan projesi ile %54 enerji tüketiminde tasarruf sağlıyor, yatırımı çok kısa sürede geri dönüşlü CO2 karbon azalımı maksimum seviyede sağlayan ve taze hava ile güneş enerjisini kış ortalaması +15Co ile sıcak havaya dönüştüren ve hijyenik tekstil kanallarla ortama ileten SolarWall bu projemizle Fritem’e Breeam Very Good ödülünde de önemli katkılar sağlamıştır.

DEVAMINI OKU

SINIRSIZ, BEDAVA VE TEMİZ ENERJİYE GEÇİŞ BU KADAR KOLAY!

Güneş enerjisi ile kesintisiz ve sınırsız ısınmak için,
Taze hava ile nefes alarak sağlıklı ve zinde kalmak için,
Karbonsuz geleceğe bir adım atmak için,
Atmosferimizin daha fazla zehirlenmesini önlemek için,
Çevremizi korumak ve doğamızı yaşatmak için,
Enerji masraflarını azaltmak ve rekabetçi olabilmek için,
Geleceğe yaşanabilir bir Dünya bırakmak için,
Doğru Seçimi Yapmak Bir Tık Kadar Kolay!

DEVAMINI OKU

Gıda Kurutmada Güneşle Yeni Nesil Çözüm!

İklim krizi, gıda arzındaki azalma ve enflasyonist yükseliş, girdi ve enerji maliyetlerindeki artış, dünya pazarındaki karbon emisyon azalım kuralları üreticileri katma değerli gıda üretimine, bununda yaş meyve, sebze, gübre, buğday, çay, kahve, kuruyemiş ve stevia gibi ürünlerin yeni nesil teknolojilerle kurutularak, ürünlerin yüksek kalite, hijyen ve sürdürülebilir markalaşmaya giderek değişime geçmeyi zorunlu hale getirmiştir.

DEVAMINI OKU

SolarWall Kullananlar İhracatta Fark Atıyor!

Güneş termal sektörünün lider markası SolarWall kurucusu olduğu SAHWIA – ‘Solar Air Heating World Industries Association’ – (Güneş Enerjili Hava Isıtma Dünya Endüstrileri Birliği) organizasyonunun Avrupa Birliği, A.B.D, Kanada ve tüm gelişmiş ülkelerde akreditasyonunu tamamlamış bulunmaktadır. SolarWall ile Green Deal ‘Yeşil Mutabakat’ ve Paris İklim Anlaşmasındaki yeşil ekonomiye geçiş, karbon vergisi, karbon net sıfır kuralları çerçevesinde yenilenebilir enerji kullanma zorunluluğu gibi konuları aşarak üretimde ihracat avantajı getiriyor, tüm kullanıcılarını SAHWIA akreditasyon logosu ve sertifikasyon avantajı sağlayarak ihracatta öne geçiriyor. Karbon vergisinden muaf tutuluyor ve tercih sebebi oluyor.

DEVAMINI OKU

Elektrik + Taze Hava İle Isıtma + Soğutma = SolarWall PV/T

Yeni nesil hibrit teknoloji SolarWall PV/T, PV modüllerin en büyük problemi olan aşırı ısınmadan kaynaklı verim ve ömür kaybına son verir. Isı enerjisini absorbe ederek yüksek verimlilik ile HVAC sistemine yönlendirir. PV panellerin ömrünü 10 yıl uzatır. Toplam elektrik üretiminde %10 artış sağlar. Güneşle ısıtma sorununuzu çözer, soğutma yükünüzü hafifletir. Bütünleşik hibrit çözümü ile binalarınızı yeşil çağa atlatarak sürdürülebilirliğe öncülük eder.

DEVAMINI OKU

Dünya’ya Kattıklarımız

Güneş Termal sektörünün dünya markası SolarWall yaşanabilir bir dünya için sürdürülebilirlik ve Sıfır Karbon hedefinde İklim ve Enerji Krizine çözüm olma yolunda yeni nesil inovatif teknolojileri ile Dünya’ya değer katmaya 5 kıtada binlerce uygulaması ile yeşil geleceğe geçişte öncü olmaya devam etmektedir.

DEVAMINI OKU

BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, SÖNMEYEN IŞIĞIMIZ ATAMIZ!

Büyük komutan, büyük devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve milli mücadelenin kahramanı Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 84. yılında milletimiz adına saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

DEVAMINI OKU

%100 Faydalı %50 Kârlı Yeni Nesil Teknoloji!

Güneşten hava ısıtmanın global markası SolarWall, Güneşten aldığı enerjisini yeni nesil inovatif teknolojisi ile küresel varlığı yerel uzmanlığını da katarak yeşil dönüşümde %100 fayda, işletme maliyetlerinde %50 kârlılık sağlayarak sürdürülebilirliğe, rekabetçiliğe ve karbon ekonomisine geçişte 50 yıl ömürlü öncü teknoloji olarak değer üretmeye devam ediyor.

DEVAMINI OKU

Yeşil Dönüşümün Öncüsü SolarWall Nasıl Çalışır?

Güneşten hava ısıtma, taze havalandırma ve pasif soğutma yapan, yeşil dönüşümün yeni nesil trend teknolojisi SolarWall (Güneş Duvarı) Nedir?
SolarWall özel alaşımlı çelikten imal edilen, üzerinde prizmatik nanoteknoloji olan 3 kat boya ile kaplı ve sıcak taze hava akışı için özel tasarlanmış mikro delikleri bulunan (1m2’de 2500 adet) bir güneş enerjisi teknolojisidir.

DEVAMINI OKU

Güneşimiz Cumhuriyetimiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

İstiklal ve istikbal güneşimiz cumhuriyetimizin 99. yılını en candan ve kalbi duygularla kutlar; başta Gazi Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet, saygı ve rahmetle anar, tüm Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramını kutlarız.

DEVAMINI OKU

Bir Kere Kuruluyor 50 Yıl Kazandırıyor!

İklim ve enerji krizi ile birlikte Dünyada yükselen trend Güneş ile hava ısıtma taze havalandırma ve pasif soğutmanın lider teknolojisi SolarWall, Türkiye’de Ford Otosan, TAI, Tofaş, HKTM ve Pimsa gibi dev sanayi tesislerimizdeki kanıtlanmış uygulamaları ile çoklu kazançlarına devam etmektedir.

DEVAMINI OKU

SOLARWALL YEŞİL DÖNÜŞÜMDE DSFABRİK’LE KAYSERİ’DE!

Güneş seferberliği kapsamında yaşanabilir bir Dünya ve karbon net sıfır hedefinde, enerji ve iklim krizine karşı profesyonel geçmişleri, misyon ve vizyonları bizle özdeş olan Dsfabrik ile imzaladığımız Güneş İş Birliği anlaşması gereği global markamız Kayseri’de temsilcilik açarak Dsfabrik tarafından temsil edilecektir.

DEVAMINI OKU

ENERJİ VE İKLİM KRİZİNİ TÜSİAD BAŞKANIMIZLA DEĞERLENDİRDİK.

Enerji maliyetlerinin sanayimizi durma noktasına getirmesi ve karbon ekonomisine geçişteki yeni dünya düzeninin ve yeşil ekonomi kurallarının ihracat ve endüstrideki etkilerinin çözüm yollarını değerlendirmek için SolarWall olarak, kurucu yönetim kurulu başkanımız Sn. Birol Mançuhan, aile büyüğümüz duayen mühendis ve yaşam koçu Sn. Coşkun Mançuhan ile birlikte TÜSİAD başkanımız ve Ode Yalıtım yönetim kurulu başkanı Sn. Orhan Turan beye ziyaret gerçekleştirdik, teknolojimizi tanıttık ve çözümler sunduk.

DEVAMINI OKU

SolarWall Yeşil Dönüşümde Overcom’la Ankara’da

Yaşanabilir bir Dünya ve karbon net sıfır hedefinde başlattığımız Güneş İş Birliği seferberliği kapsamında kurumsal vizyonlarını özdeş bulduğumuz Overcom Enerji ve Çevre Teknolojileri Bilişim A.Ş. şirketi ile yeşil dönüşüme teknolojik çözüm olma odaklı projeler üretmek, ülke ekonomisine değer katmak, çevre ve doğayı korumak amaçlı Ankara merkezli bir temsilcilik oluşturmak ve yeşil geleceğe başkentimizde birlikte ilerlemek için Güneş İş Birliği anlaşmasına imza atmışlardır.

DEVAMINI OKU

NASA ANTARKTİKA'DA KIŞA SOLARWALL İLE GİRDİ!

Kış başlıyor, kuzey yarım kürede başlayan sert kış şartları Dünyada süregelen enerji krizinin tüm ülkeleri ve sanayi sektörünü derinden etkileyeceği gerçeği ortada. Son 2 yılda 12 kat artan enerji giderlerinin, özellikle üretimdeki doğalgaza dayalı bağımlılıktan kurtuluşun tek çaresi enerji verimliliği ve fosil yakıt azalımı.

DEVAMINI OKU

DÜNYA MİMARLIK VE HABİTAT GÜNÜ KUTLU OLSUN!

SolarWall teknolojisi binalarda enerji sorunlarını çözdüğü gibi binanın estetik görüntüsü ile de bütünleşerek altın oranlı artı değer katıyor. Yapının mimari tasarımını zenginleştirerek şık görünümü ile dikkat çekiyor. Cephelerde dekoratif kaplamasıyla farkındalık ve ayrıcalık oluşturuyor. Yeşil dönüşüme mimari bir bakış açısı getiriyor.

SolarWall her türden yapıya uygulanabilirliği ile sürdürülebilir, yaşanabilir şehirlerin yeşil gelecekte oluşturulmasında öncü teknoloji olarak Dünya çapında kullanılan estetik bir yenilenebilir enerji teknolojisidir.

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6982616970915385344

SOLARWALL ÜRETİYOR, DOĞALGAZ VE KARBON AZALIYOR!

Enerji krizinde zor bir kışa hazırlanan sanayimiz, yeni dünya ticari düzenine geçişte yeşil dönüşüm ve emisyon azalımı kuralları ile değişim süreci ve entegrasyon yaşamaktadır. Yeşil Anlaşma (Green Deal) sanayi ve üretimde mutlaka karbon azalımı ve yenilenebilir enerji kullanma zorunluluğu getirmektedir.

DEVAMINI OKU

ZAMLARA ÇÖZÜM OLUYORUZ, ÇÖZÜME DAVET EDİYORUZ…

Enerji krizinin zirve yaptığı son günlerde doğalgaz ve elektriğe gelen dev zamlarla birlikte kalkınmanın ve ekonominin lokomotifi üretim ve sanayi sektörü üzerinde büyük bir maliyet yükü oluşturmakla birlikte iklim krizi ile başlayan karbon ekonomisine geçiş, yeşil dönüşüm ve sınırda karbon vergisi gibi yeni oluşan ticari kurallara geçiş entegrasyon süreci ile baskılanmaktadır.

DEVAMINI OKU

Tüm Dünya’da İklim Krizine Dur Diyoruz!

Güneş termal sektörünün lider yeni nesil teknolojisi SolarWall, 6 kıtada 55 ülkede 6 üretim merkezi ile, “Yaşanabilir Bir Dünya” için iklim krizine karşı Dünyayı kuşatıyor, fosil yakıtlara dur diyor, karbon emisyonlarını azaltıyor. Sürdürülebilirlik ve 2050 karbon net sıfır hedefinde tüm Dünyada bu vizyonla sorumluluklarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

DEVAMINI OKU

İklim Krizinde, Ağustos Hepimiz için Farkındalık Ayı Olsun…

Sıcak bir günde bir kez daha hatırlatmakta fayda var 2021 Ağustos 20. Yy ortalamasından 1 derece daha sıcaktı. 2050 karbon net sıfır hedefinde sürdürülebilir ve yaşanabilir bir dünya için karbon salınımını küçültmek hatta sıfırlamak gerekli. Enerji krizinin de zirve yaptığı bugünlerde tüm dünya, fosil yakıtlara karşı tedbir almakta, enerji verimliliği ve yeşil enerji kaynakları ile yoğun bir çözüm arayışı içindedir. Buna bağlı olarak farkındalık oluşumları gerçekleştirilmektedir.

DEVAMINI OKU

Enerji ile Sanatı Birleştiren Tek Yenilenebilir Enerji Teknolojisi!

Altın oran; matematikte iki miktardan büyük olanın küçüğe oranı, miktarların toplamının miktarların büyük olanına oranı ile aynı ise altın orandır. Altın oran aynı zamanda antik çağdan bu yana sanat ve mimaride en iyi uyum ve oranları veren düzen bağıntısı olarak kabul edilmektedir.

DEVAMINI OKU

Taze Hava İle Isıtmada Her Yerde!

Yeşil dönüşümün öncü teknolojisi SolarWall, başta sanayi ve endüstriyel tesisleri etkileyen küresel enerji krizi ve çok yüksek fiyat artışlarından korunmaları için çevre ve doğa dostu güneş teknolojisiyle taze hava ile ısıtma ve havalandırmada %50 tasarruf sağlayarak verimlilikte karbon emisyon azalımı ile yeşil geleceğe sanayimizi taşımaktadır.

DEVAMINI OKU